کشکول

اطلاعات عمومی در تمام زمینه ها

مقاله جنسی - معرفی برترین داروهای جنسی

تقویت قوای جنسی مردها با روش طبیعی و آموزش راه و روش و اصول تقویت كردن آن برای برخورداری از یک وضعیت  مطلوب زناشویی بسیار اهمیت دارد . دارا بودن نیروی جنسی ایده ال آغازی است برای رسیدن به بیشترین لذت جنسی برای زوجین .

لذت جنسی در همسرها( خانم ها) دقیقا با قدرت و قوی بودن قوه باه مردان و کلفتی و طول معمولی آلت تناسلی ارتباط دارد . بسیاری از کوچک بودن آلت تناسلی و ضعف قوه جنسی و ناتوانی جنسی در زندگی زناشویی رنج میبرند ولی به دلیل حجب و حیاء بسیار ستودنی فرصت ابراز و دستیابی به راه حل را از خود گرفته اند.  مشکلات جنسی حتی در مورد کم قطری و کوتاهی آلت و انزال زودرس و میل جنسی و .. امروزه به آسانب قابل حل است .

راههای گوناگون بزرگ کردن آلت  را بشناسید  در این میان بهترین و سریع ترین راه کلفت تر کردن و طویل کردن آلت تناسلی با نام  ( متدتجمیع خون غنی شده  )شناخته میشود .

 واقعا  اگر احساس میکنید که نیروی جنسی شما نیازمند تقویت و ریکاوری است و از انزال زودرس و نعوظ ضعیف و ناقص و ضعیف بودن اسپرم و هرگونه ناتوان جنسی رنج میبرید از بهترین مکمل جنسی دنیا با نام ( پودرجینسینگ h-40    ) استفاده کنید که از محصولات و قرص های جنسی شیمیایی دیگر کارآمدتر است. 

 • برچسب ها: ناتوانی جنسی، ضعیف شدن جنسی، برطرف کردن ضعف جنسی، مشکلات جنسی، ضعف زناشوئی، ایراد در قوه باه، پیری و قوه جنسی، تقویت جنسی پیرها، برطرف نمودن شلی آلت، آلت ضعیف، سستی کمر، شل بودن آلت، سفت نشدن کامل آلت، محکم نبودن آلت، کمرسخت، انرژی کمر، انرژی جنسی مرد، ترک خودارضایی، داروی ترک استمناء، ضرر های خودارضایی، مضرات خودارضایی، عوارض خودارضایی، رابطه خودارضایی با انزال زودرس، ارتباط خودارضایی با عقیم شدن، خودارضایی و زیان های آن، راههای ترک خودارضایی، درمان خودارضایی، خودارضایی، استمناء، درمان، راههای ترک استمناء، روشهای ترک خودارضایی، کم کردن میل جنسی، کاهش میل جنسی، انزال زودرس، زود تمام شدن، کرم لارگو، لارکو، لارج باکس، لارجر، اریکتو، ویاگرا، اسپری حجیم کننده آلت، ویگرکس، اکستندر اصل، کارایی کرم های آلت، تقویت آلت، لارگو، اصل آلمانی، تضمینی، تاخیری، اسپریجنسی، اسپری جنسی، تاخیرانداز، کمرسفتکننده، سفتی کمر، شلی آلت، رنگ آلت، توان آلت، حجم آلت، بزرگ کننده لارگو، لارگوی آلمانی، لارگوی ارزان، شاک پاور اصلآلمان، داروی جنسی، داروی گیاهی، داروهای کاملا گیاهی، عوارض، ضرر، زیان دارو، کلفتی آلت، کوچکی آلت، الت کوچک، بزرگ کننده گیاهی، افزایش طول آلت، قزور کردن آلت، بهترین بزرگ کننده آلت، داروی بزرگ کننده آلت، داروهای جنسی، داروهای قوی جنسی، قوه باه، نزدیکی کردن، بی میلی جنسی، میل جنسی، نعوظ ناقص، شلی کمر، زودارزایی، زودانزال شدن، دلایل انزال زودرس، زودتمام شدن مردان، راههای نزدیکی کردن زناشویی، تقویت جنسی، نعوظ، بلندشدن آلت، پیر شدن و راههای جلوگیری، ویگارکس، لارجر باکس، شارک پاوراصل، ویگاریکس، نیروی جنسی، عضله سازی، افزایش قدرت، دراز کردن آلت، کلفت تر کردن آلت، ازدواج، نعوظ داروهای جنسی میل جنسی ویگاریکس کلفتی آلت داروی جنسی نعوظ ناقص انزال زودرس زودانزال شدن قوه باه، کم بود میل جنسی، بی میلی در پیرمردها، نیروی جنسی پیرمردها، پیرمردها و نیروی جنسی، کمرسفت کننده، اسپری کمر سفت کن، اسپری جنسی و زناشویی،  

   داروی تقویت كردن قوه با و بزرگ كردن آلت

  بزرگ كننده گیاهی و دائمی آلت 

  روغن بیگر

  راههای بزرگ كردن آلت   - میل  به داشتن آلت بزرگ در مرد همیشه وجود داشته است . اندازه و بزرگی آلت به عنوان یک نشانه از ابهت  و موجب لذت آفرین شدن مقاربت جنسی برای زوجین است. محصولات و بزرگ کننده های بسیار پرتعدادی وجود دارند کههریک بنوعی از محاسن و معایب در خود دارند .  راههای مختلف بزرگ کردن آلت  را مطالعه کنید تا ابعاد مختلف طریقه ها را بشناسید . آلت بزرگ بدون داشتن بنیه و توان و قدرت فوق العاده و متناسب با اندازه آلت واقعا بی مصرف خواهد بود لذا تقویت همه جانبه قوه باء نیز باید در دستور کار باشد و از دارو های تقویت کننده واقعیو مطمئن به اندازه کافی بهره برد .  متدتجمیع خون غنی شده  از جمله بهترین سبک های تقویت جنسی وبزرگ کردن آلت است که بدون شک مانند گذشته هر روز بر تعداد طرفدارانشافزوده خواهد شد. متد تجمیع خون غنی شده یک راه تضمین شده است که به استفاده هماهنگ دو محصول بی نظیر ترکیب نیرو بخش جنسی فرمول h-40 و روغن بیگر تاکید فراوان دارد. برای یافتن توضیحات کامل اچ- 40 روی عبارت کلیک کنید . در ادامه به معرفی کاملروغن بیگر پرداخته خواهد شد :

  روغن بیگر تنهاترین محصول بزرگ کننده طبیعی است  که تمام خصوصیات فوق را دارا میباشد  .  گیاهی بودن و طبیعی بودن میکانیسم و نیز داشتن فاکتور های یاد شده  روغن افزایش دهنده بیگر را به بهترین داروی بزرگ کننده جهان بدل نموده است .  بیگر از عصاره  و روغن تغلیظ شده 20 گیاه تهیه  و ترکیب شده است . مصرف موضعی  روغن بیگر تنها در عرض چهارهفته  موجب میشود تا حجم خونرسانی از رگها به سوی آلت تناسلی  بشدت افزایش یابد و قطر رگ های خونرسان بیشتر گردد. بعد از افزایش سایز رگهای خونی آلت تغذیه بافت آلت چندبرابر شده و با هرچه نزدیک شدن به انتهای دوره مصرف روز به روز بر قطر و زول آلت اضافه میشود . سایر محصولات خونرسانی را از طریق تحریک قلب به فعالیت بیشتر تامین میکنند که باعث  عوارض فراوان میشود ولی بیگر بدون تحمیل فشار بر قلب و فشار خون آنرا تنها از طریق موضعی افزایش داده و بصورت کاملا ایمن حجم خون فوق العاده بیشتری را به آلت سرازیر مینماید .

   

                                                    گیاهان داروئی

  متد یک امتیاز بسیار بی نظیر  دارد و آن زمانی است که بصورت توام با  مکمل فرمول اچ- 40 استفاده گردد.

   در این حال ترکیب نیرو بخش جنسی فرمول h-40 عناصر لازم را بصورت سرشار در اختیار خون قرار میدهد تا بعد از پمپاژ توسط روغن بیگر تک تک سلولهای آلت تناسلی و غدد جانبی را عمیقا تغذیه نماید . در این حالت با رخداد حالت سینرژی یا همان  هم افزایی  دو محصول گیاهی  اثرات همدیگر را تقویت کرده و سرعت و مقدار افزایش اندازه در کلفتی و طول آلت را بیشتر میکند .

   مهره مار راهم مطالعه نمایید

   روغن بیگر برای کلفت تر و دراز تر نمودن آلت تناسلی در عین سادگی بسیار کارآمد و اثربخش است :

  1-  مقدار قابل توجهی از حجم آلت تناسلی از رگهای خونی تشکیل شده است و هرگونه رشد در آنها بشکل مستقیم آلت را حجیم و کلفت میکند و این تغییر فیزیکی  وضعیت پایه و ماندگار دارد و غیر قابل بازگشت خواهد بود  .

   

  2-  تاثیر مستقیم افزایش سایز رگهای خونی و بالابردن خونرسانی به موضع مردانه افزایش تغذیه سلولها را موجب میگردد و تغذیه مستمر و قوی هرگونه کمبود و ضفع را از بین میبرد . عمده ترین نقش ضعف زدایی از اندام تناسلی ایجاد مساعدترین وضعیت برای آغاز رشد و افزایش در حجم و طول آلت است.

  3-  خونرسانی پرشدت موجب ترمیم هرگونه آسیب قابل بازگشت میشود و اشکالات مانع را از سر راه برمی دارد . سیستم جنسی با افزایش جریان خون ریکاوری و بازآوری میشوند و این نوپروری عامل اصلی تقویت کارکرد غدد الحاقی جنسی است . تقویت غدد الحاقی باعث میشود تا سیستم جنسی و تناسلی بدون هیچ عامل کند کننده ای به کار خود ادامه دهند .

  4-  با بالابردن مقدار خونرسانی در آلت حوضچه های خونی ( حوضچه ها اسفنجی آلت ) موجود در آلت تناسلی افزایش ظرفیت پیدا نموده و خون بیشتری را در خود حبس می نمایند که عمده ترین افزایش سایز به این خاصیت بستگی دارد . ( حوضچه های خونی همانند بادکنک به هنگام نعوظ خون را در خود جمع نموده و آلت حالت سختی و بزرگی به خود میگیرد ) .

   

  خصوصیات برتری آفرین و  رقابتی و ویژگیهای متمایز کننده روغن بیگر نسبت به سایر بزرگ کننده های آلت :

  1-کیفیت بالا در کارایی و قیمت کاملا مقرون به صرفه نسبت به سایر محصولات افزایش اندازه.

  دیگر محصولات بدون استثنا حتما باید به تعداد بیشتری برای اخذ نتیجه استفاده شوند اما فقط یک بسته بیگر آنهم با قیمت متعادل خود بیش از چند بسته آنها افزایش اندازه می دهد و یک بسته کافیست ( برخلاف آنها افزایش با بیگر ماندگار و همیشگی است)  بهمین علت مقرون به صرفه ترین محصول برای بزرگترکردن آلت است .

  2-   برخلاف سایر محصولات هم ردیف خود که نیاز مند مصرف چند بسته هستند تنها استفاده یک بسته بیگر کفایت میکند و به دلیل کاملا بدون عارضه بودن و بهره گیری از مکانیسم طبیعی برای افزایش سایزهیج محدودیتی در تعداد  استفاده وجود ندارد و تا بر آورده شدن سایز دلخواه می توان استفاده کرد .

  3-  افزایش اندازه آلت با بیگر دائمی و مادام العمر است و قابل برگشت نیست .

  4-   ارتقاء خونرسانی بطور کامل با افزایش خونرسانی به سایر اندامهای جنسی از قبیل بیضه ها و غد ضمیمه مترادف است و موجب تقویت اعصاب و غدد و میل جنسی میشود و این در حالی است که سایر محصولات بر خلاف بیگر بر ضمائم یاد شده آثار سوء تحمیل میکنند .

  5-   خاصیت مورد اشاره در بند فوق باعث  میشود تا بیگر مشکلات نعوط و انزال زودرس را بصورت غیر مستقیم بهبود بخشیده و تولید اسپرم را افزایش دهد .

  6-     استفاده از بیگر 10 دقیقه قبل از مقاربت موجب افزایش لذت و انزال طولانی و ارگاسم شدیدتر میشود .

  7-     به سهولت مصرف میشود و قابل حمل  و استفاده در مکانی است بدون اینکه جلب توجه نماید .

  8-   سر بهداشتی مخزن بعد از برداشتن پلمپ  قابل استفاده بوده و بنوعی طراحی شده تا مصرف بهینه شود و از گونه اتلاف خارج از کنترل جلوگیری شود .

  9-   برخلاف دستگاههای افزایش دهنده و حجیم کننده که مستلزم مشقت و وقت زیاد است استفاده از روغن گیاهی بیگر بیش از ده دقیقه طول نمیکشد .

  10- فاقد هرگونه مواد حساسیت زا است و فاکتور بسیار مهم PH  در حالت متعادل و استاندارد بین المللی تنظیم شده است .

  11- هیچگونه عارضه جانبی ندارد و در حین مصرف از ایمنی آن اطمینان کامل وجود دارد .

  12- معیار های پیشرفته و بین المللی کاملا رعایت شده است و کاملا پلمپ است .

  13- ترکیباتی کاملا طبیعی دارد .

  14- دارای تاریخ انقضاء مصرف است .

  15- با رعایت کلیه فاکتورها و معیار های سلامت بین المللی تاییدیه CE   اروپا را اخذ کرده است .

  16 – رنگ آلت تناسلی برای برخی از اهمیت بیشتری برخوردار است که مصرف یک دوره بیگر با زدودن سلولهای فرسوده از پوست آلت موجب ایجاد بهترین رنگ در موضع میشود و بهبود رنگ آلت یکی از خواص غیر اصلی این محصول است .

  روش استعمال و مصرف بیگر :

   

  1 –   محل را با آب و صابون کاملا شستشو دهید ( آب ولرم و متمایل به سرد بهتر است )

  2 –  موضع را  با حوله خشک نموده و از مرطوب نماندن آن اطمینان حاصل کنید .

  3 – با 2 الی 3 پاف از اسپری ییگر روغن به موضع را چرب نمایید .

  توضیح : هیچ نیازی برای آغشته نمودن بیضه ها نیست و فقط باعث اتلاف ماده موثره  می گردد.

  4 –  حداقل7 دقیقه از سمت بدن بطرف سراندام ماساژ دهید . ( هرچه مدت زمان ماساژ بیشتر باشد نتایج بهتری کسب خواهد شد )

  5 –  تا فرا رسیدن سری بعدی مصرف موضع را چرب باقی نگاه دارید .

  6 –برای نوبت بعدی مصرف باز از مرحله شستشو شروع کنید و دقت نمایید هیچ گاه قبل از شستن چربی کهنه شده سری قبل از روغن جدید  بر روی آلت چرب استفاده نشود زیرا تنها پوست تمیز قابلیت جذب را دارا است .

                                  

  خرید روغن بیگر : ...روی متن زیر کلیک کنید و آدرس بدهید..   

  قیمت : ۴۵ هزار تومان

  برای خرید پستی روی جمله كلیك كنید

  ابتدا تحویل بگیرید بعد مبلغ آن را پرداخت كنید

  ۰۹۳۷۲۸۰۹۳۲۲

  nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

  مكمل h-40

   قوی ترین تقویت كننده جنسی

  به تجربیات جنسی خود بیاندیشید در نهایت در خواهید یافت عمر جنسی مردها  عموما مملو از  زیاده روی های عدیده است   و به مرور  و بشکل کاملا نا محسوس و غیر قابل مشاهده نیروی جنسی را دچار تحلیل و ضعف میکنند که در گذراندک مدتی موجب بروز و عارض شدن پدیده کهولت جنسی را ایجاد میکنند البته افراد منافی عفت و غیر پایبند به اخلاقیات را باید دیوانگان در حال خودكشی نامید .  روی عبارت  کهولت جنسی كلیك كنید تا مطالب تكاندهنده ای را مطالعه نمایید . برای مقابله با عدم بروز این عارضه که پیامدهایی چون انزال زودرس ، مشکلات نعوظ ، بی میلی جنسی ، ضعف و تنفر از نزدیکی کردن ، ضعف اسپرم و عدم توانایی در نابارور سازی دارد .

  نیرو دهنده فوق العاده کارآمد با نام مکمل پودرچنسینگ فرمول h-40 وجود دارد که می توان ازآن برای درمان تمام مشکلات جنسی و زناشوئی و جلوگیری از ضعف جنسی بهرهبرد و کهولتجنسی را به تعویق انداخته و یا کاملا قطع نمود .

  تمام شدن  و انزال مرد قبل از همسر یک ایراد جدی در مسیر زندگی زناشویی و جنسی است . سستی کمر با کمرسفت کن های گیاهی می تواند حل و رفع گردد . مکمل های گیاهی برگرفته از داشته های طب سنتی بسیار مفید است .یکی از اثر بخش ترین داروهای گیاهی مکمل پودر جینسینگ فرمولH-40 است که به توضیحاتی از آن میپردازیم.جنسینگ فرمول h-40 را می توان از ابعاد مختلفی با سایر قرص ها و کپسول ها و داروهای غیرگیاهی مقایسه نمود اغلب این مقایسه ها قابلیت ها و مزایای عدیده ای را برای مکمل جنسینگ h-40 نشان میدهد :

  تقویت كننده جنسی

     بدون ضرر بودن و ایمنی کامل و صد در صدی این مکمل موجب گشته تا از داروهای غیر گیاهی ارجحیت ویژه ای داشته باشد . فارغ از نوع مصرف مصرف کننده با استفاده از این داروی گیاهی اطمینان خاطر کاملی خواهد اشت .

   بی عارضه بودن و ایمنی کامل و صد در صدی این مکمل موجب گشته تا از داروهای غیر گیاهی ارجحیت ویژه ای داشته باشد . فارغ از نوع مصرف مصرف کننده با استفاده از این داروی گیاهی اطمینان خاطر کاملی خواهد اشت .

   

  بهترین راه برای بزرگ کردن آلت تناسلی   

   رسوبات کلیه و کبدی ایجاد نمی نماید و محصولی کاملا ایمن و متناسب با متابولیسم است و این در شرایطی است که داروهای شیمیایی از فقدان آن آسیب میبینند . بعلت تناسب با نیاز بدن باسرعت هرچه بیشتری سلولهای اندام های نیازمند تقویت را عمیقا تغذیه میکند.

  ·  اثری همیشگی و دائمی دارد وآثار مثبت یاد شده در ذیل  را بشکل قطعی ایجاد و تقویت و تثبیت  میکند .

  ·   هیچ نیازی به استفاده محصولات دیگر برای کامل کردن اثر درمانی ندارد زیرا تمامی نیاز ها را بشکل کامل و جامع برآورده می نماید.

  · بیشترین استفاده را از  زمان و هزینه مینماید و از سریع الاثر ترین و مقرون به صرفه ترین محصولات در سری مکمل های جنسی است .

  · آگاهی از خواص استثنایی و منحصر بفرد مکمل پودرجینسینگ موجب شده افراد طبقات مرفه  برای جلوگیری از سرد مزاجی خانم ها و ضعف جنسی در آقایان از آن بعنوان معجون بعد از مقاربت استفاده کنند .

  ( جنسینگH-40  بر انواع مشابه طبیعی خود که بصورت کپسول و قرص با نام های قرص جینسینگ،قرص و کپسول جین سین ،قرص و کپسول جنسین ،  و غیره موجود می باشند ارجحیت دارد چون میزان مواد موثر در این ترکیب حدود 40 برابر موارد فوق است . قرص های جنسین به تعداد بالایی مصرف میشوند تا مقدار ماده موثر به حد اثر گذاری برسد که هزینه و وقت بسیاری را نسبت به مکمل پودرجنسینگ H-40  میطلبد اما مکمل پودر جینسینگ در عرض تنها دو روز این ماده را به حد لازم می رساند و با کمترین هزینه و زمان و با ایمن ترین شیوه مقصود را حاصل میکند.)

  ارگانهای بدن را بصورت عمومی و اندامهای ج- ن – سی را بشکل تخصصی و ویژه کاملا تقویت میکند . بعضی از عناصر درمجاورت با جفت هاو مکمل های خود برای بدن قابل جذب و استفاده است ( مانند کلسیم وپتاسیم : که مصرف پنیر و گردو به این دلیل توصیه میشود یا کلسیم و ویتامین D ) .

  ترکیب قسمت های مختلف و موثر40 نوع گیاه دارویی یک سیستم بی نظیر از مکمل های جفت شده را پدید می آورند که بلافاصله بعد از مصرف جذب بدن شده و بسرعت ضعف ها و کمبودها را شناسایی و رفع میکنند. بنیه عمومی و جنسی بسرعت ترمیم شده و ضمن اینکه تاثیرات سوء ناشی از زیاده روی های جنسی گذشته را جبران و ضعف های پنهان را برطرف میکند قوای جنسی را پرقدرت تر و قوی تر از گذشته بازسازی مینماید .  این مکمل برای مصرف با عسل طبیعی ترکیب میشود و مزه و طعم بسیار خوش آیند و ذائقه پسندی دارد.

  مکمل پودر جینسینگ تغییرات مثبت ذیل را بر قوای جنسی ایجاد و تثبیت میکند :

  1 – بالابردن تمایل جنسی برای مقاربت و انگیزش .

  2 – تقویت اریکت شدن و بالابردن کیفیت و سختی آلت در هنگام نعوظ  و حفظ سفتی آلت تا پایان ارتباط .

  3 – بالابردن مدت زمان نزدیکی و جلوگیری و رفع انزال زودرس .

  4 – افزایش مقدار مایع منی و تقویت و بالابردن میزان اسپرم سازی و توان بارورسازی در مردان .

  5 –  سرد مزاجی جنسی در بانوان را به نشاط جنسی بدل میکند .

  6 – تغییر اساسی برهیجان و لذت جنسی بشکل بسیار مشهود .

  7 – تقویت اعصاب تناسلی که عاملی برای جلوگیری از انزال زودهنگام است .

  8 – ترمیم کلیه آسیب های ناشی از هرگونه زیاده روی جنسی و مقاربتی .

  9 – جلوگیری از کهولت جنسی  و توقف روند در صورت آغاز.( نشانه ها کهولت جنسی )

  10 – درصورت استفاده با محصولات افزایش دهنده پمپاژ خون به آلت مانند روغن بیگر و یا لانگر و محصولاتی از این دست به دلیل غنی کردن خون از مواد مغذی باعث بزرگ شدن سایز و اندازه آلت تناسلی  بصورت ماندگار  و همیشگی در کمترین زمان ممکن میشود .

  11 – افزایش لذت جنسی بشکل قابل ملاحظه با تاثیر گذاری بر توان جنسی و افزایش شدت و مدت اوج ل ، ذ ، ت جنسی .

  مکمل پودرجینسینگ یک تقویت کننده با خصوصیات کامل است . استفاده از جینسینگ در طب سنتی چینی به حدود 4000سال قبل بازمیگردد ( جینسینگ از اساسی ترین ترکیبات مکمل یاد شده است ). استمرار مصرف از جینسینگ در طی هزاران سال نشانه ای است بر صحت خواص معجزه آسای این گیاه در تقویت بنیه ای  بدن از تمامی جهات .  آزمایشگاه های معتبر اروپا به تحقیق و بازشناسی خصوصیات جینسینگ پرداختند و ادعاهای طب چینی به اثبات رسید  ، استفاده از مکمل جینسینگ در میان ثروتمندان اروپا به یک فرهنگ و  تبدیل شد و وارد مدل و استیل زندگی شده است  . جینسین یک گیاه کاملا انحصاری و گران قیمت است . بسیاری آن را با اعتقاد کامل اکسیر جوانی میدانند و خاصیت ضد پیری و جلوگیری از کهولت و مرگ سلول های اندام های مختلف توسط آن بدیهی است . این مکمل  غنی از عنصری بنام آداپتوژن است . آداپتوژن اصلی ترین ماده هماهنگ کننده و تعادل بخش بین سیستم های بدن است . آداپتوژن متابولیسم و سوخت و ساز ، فشار خون ، ضربان قلب ، ریتم ضربان قلب ، تنفس ، کارکرد روده ها – کبد – کلیه و ریه ها و سیستم اعصاب در حالت نرمال حفظ میکند و در صورت هرگونه ناهماهنگی حتی بصورت پیشرفته به حالت عادی و هماهنگ بازمی گرداند .

  فرمولاسیون شیمیایی :

   مکمل پودر جینسینگ H-40 مملو از آمینواسیدهای ضروری و ویتامین ها است . این مکمل آنزیم ها و ماده موثره دیگری از قبیل آداپتوژن ،  پانکسین ، پاناکولین یا یا پانکس ، جینسینوئید ، پلی ساكارید ، گلوکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون ، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین را در خود انباشته دارد . بی شک نمی توان آثار دیگر مکمل پودرجینسینگ را نادیده گرفت، یک اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و ویتامین D ، ترکیبات استیلنی ، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام جینسینگ می باشد. این دارو تونیک ، محرک ، بازسازی کننده و مقوی است. مرکز سیستم اعصاب و تنفس را تحریک می کند و این اثر مربوط به وجود دو گلوکوزید به نام های پانوکسید آ و پانوکسید ب آن است. از ریشه گیاه 2-1 درصد کولین برحسب وزن و بتاسیتوسترول به دست می آید. از این مواد اختصاصا برای تهیۀ داروهای جوانی استفاده می شود.

   

  خرید  مکمل پودرجنسینگ h-40     : .... کلیک کنید ...

   قیمت : 35 هزارتومان

  برای دادن سفارش و وارد كردن آدرس روی جمله كلیك كنید

  بعد از تحویل گرفتن سفارش مبلغ را به مامور پست پرداخت خواهید نمود .

     09372809322

  000000000000000000000000000000000

  علل ضعف در نعوظ و انزال و حالات و میل جنسی اگر عامل عارضی وو.. نداشته باشد در 90 درصد موارد ریشه در ضعف دارد و آن ضعف عمدتا در سالهای اولیه بلوغ تا ازدواج بر اثر انجام عمل مضموم خود ارضایی ایجاد گردیده است .خودارضایی  از مضرترین عادات جنسی و از انحرافات اخلاقی فردی است . بی شک اصلی ترین ضرر و آسیب خود ارضایی ، ترس از عواقب و زیان های خودارضایی است که هم از لحاظ وجدانی و روحی و روانی زمینه های بروز صدمات را فراهم می آورد.

  ضرر جسمانی و جنسی خودارضایی در خالی نمودن شیره وجودی و اندوخته های حیاتی است که پله های سیستم سلامت جنسی را بر هم زده و یکی پس از دیگری عوارض را پدیدار می نماید . صدمات از ضعف عمومی و کسالت های مضمن و طولانی مدت آغاز و با سرگیجه های سرد ادامه می یابد ، در ادامه ضعف بینایی و اعصاب و تمایل به خواب و آشفتگی های لحظه ای در زمان خواب به نشانه های ثابت شده بدل شده و تغییر رنگ چهره آنرا کامل میکند ، با ابتلاء دراز مدت ( بیش از دو سال ) به خود ارضایی  روال کهولت جنسی و جسمی سرعت بیشتری بخشیده  و نشانه هایی از قبیل سفیدی موی سر ، افزایش میل جنسی در اوایل و رو به ضعف نهادن میل جنسی در ادامه ، انزال زودرس و کم شدن و غلیظ شدن بیش از حد معمول مایع منی و کم شدن جهش اسپرم و منی ، مشکلات نعوظ و شق نشدن و سفت نشدن کامل الت بهنگام تحریک جنسی ، ضعیف شدن خونرسانی به آلت و در نتیجه عدم رشد کافی و نرمال آلت ، کوچک ماندن بیضه ها  و برخی از ضمایم جنسی از قبیل غدد جانبی  رخ می نماید که همگی ناشی از ضعیف شدن منابع بنیادین حیاتی است که با انزال مدام و بدون انقطاع در ایام متوالی دراز مدت بوقوع می پیوندد. برای کاهش و جلوگیری از موارد فوق  باید بصورت برنامه زمانبندی شده پلکانی  تعداد مبادرت را کاهش داده و رفته رفته بسمت ترک کامل و یا ارتکاب حداقلی حرکت نمود . اصلی ترین مرحله بعد از کاهش و ترک  مرحله بارگیری عناصر حیاتی و ضروری بنیه است  که نقش گیاهان دارویی در این مرحله غیر قابل جایگزینی با هر چیز دیگر حتی پیشرفته ترین داروهای شیمیایی است . این عناصر تنها در برخی گیاهان خاص به مقدار لازم و کارا وجود دارند.  گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و ترکیبات طبیعی در صد سال گذشته تحت اثر پدیده داروهای شیمیایی به فراموشی سپرده شده است. اکنون به اثبات رسیده است که داروهای شیمیایی مخرب و زیان رسان بوده و تنها مشکلات را بصورت گذرا و موقتی از بین برده و از پنهان میکند در حالیکه بیماری وجود خود را حفط کرده و بعد از مدت کوتاهی در اندازه ها و شدت بسیار فراوانی بروز نموده و صدمات جانی فراوانی را بر پیکره و سرنوشت انسانها وارد میسازد. قرنها بلکه هزاران سال انسان توانست با تکیه بر خواص خدادادی گیاهان دارویی سلامت خود را حفظ واز گسترش برخی بیماری های صعب العلاج امروزی در جوامع خود جلوگیری نماید . امروزه بعد از گذشت دوران صد ساله امپراتوری داروهای گیاهی قدر و منزلت گیاهان دارویی با برجستگی فراوانی بر بشر نشان داده شده است و گرایش به مصرف داروهای گیاهی روبه فزونی است . حیات ابیض نیز یکی از همان داروهای سنتی مهجور مانده و فراموش شده است .

   

                           برای ثبت سفارش کلیک کنید                 

  قیمت برای مصرف کننده :  15000 تومان

                   

                      شماره تلفن تماس : 09372809322

    پیشرفت علم و فناوری موجب گردید تا صنعت داروسازی به اندازه غیر قابل مقایسه ای رشد یابد و این تکنولوژی در اختیار شرکت های داروسازی گیاهی قرار گرفت تا هرچه بیشتر بتوانند عناصر اعجاز انگیز و جادویی موجود در گیاهان را استخراج و در اختیار بشر قرن بیست و یکم قرار دهند. با مطالعه دقیق می توان باز امید های حکیمان قرن ها گذشته را در وجود و اندیشه ها و باورهای خود لمس کرد که به دنبال یافتن اکسیر جوانی از ترکیبات گیاهان دارویی بودند. به عبارت دیگر زمانیکه به خواص نادر و بی مثال موجود در گیاهان پی میبریم در می یابیم که بی شک می توان از آنها اکسیر برای جوان ماندن طولانی کشف نمود.

  نیروی جوانی تابعی از انرژی حیاتی موجود در وجود تک تک یاخته ها و سلولهای وجود آدمی است که از آن در زبان عامیانه  با عنوان بنیه یاد میکنند. لطافت ، زیبایی ، نشاط ، سرزندگی و تازگی مخصوصی که در افراد کم سن و سال وجود دارد  در اثر انرژی حیاتی سرشاری است که در نهان انباشته دارند . گذر عمر و بروز تنش های عدیده غذایی و ضعف در تغذیه ، اقلیمی ، روانی و عصبی ، ناکامی های روانی و زیاده روی های جنسی  و آسیب های فیزیکی ( شکستگی ها ، جراحات ، خونریزی ها و ..) و ژنتیک حساس باعث میشود تا سلولها از سرمایه های پنهانی خود استفاده نمایند و رفته رفته از عناصر یاد شده تخلیه شوند . تخلیه عناصر حساس و ضروری که تشکیل دهنده بنیه هستند صورت ظاهری خود را با چین و چروک و خشکی پوست و از دست دادن لطافت ، سفید شدن موهای سر ، کم شدن توان عصبی و روانی ، کاهش چشمگیر در میل جنسی و توان مقاربت جنسی  و کم شدن سیستم ایمنی نمایان میسازد . داشتن علم و آگاهی از نحوه اثر و میزان کارایی و شناخت گیاهان موثر و حائز اهمیت در این خصوص  نیازمند تجربه و علم بسیار دقیقی از طب سنتی است .

   اساتید و طبیبان  طب سنتی در طی اعصار و قرون گذشته توانسته اند فرمولهای ویژه  و سحر آمیزی کشف و اثر آنها را  در گذر سالیان  به اثبات برسانند. یکی از داروهای گیاهی از این سری ترکیبی است از 22 گیاه کمیاب که با اثر گذاری زودهنگام و ریکاوری سریع ذخایر تخلیه شده انرژی حیاتی را بارگیری و آثار زیان بار ضعف ناشی از خود ارضایی را می زداید. جوانی و نشاط را بازگردا نده و جویبار جسمانی حیات را پر از آب زلال و گوارا می نماید  تا از نبودن هرگونه  عوارض و زیانی در آتیه جنسی و جسمانی اطمینان حاصل نمود.

  این محصول اثربخش کاملا بشکل طبیعی و سنتی تهیه و عرضه میشود و هیچگونه ماده شیمیایی در آن بکار نمی رود . حیات ابیض ترکیبی حساب شده از گیاهان دارویی خاص می باشد .

   

  نحوه سفارش : کافیست روی قیمت محصول در زیر کلیک کنید و آدرس بدهید و بعد از دریافت محصول در آدرس اعلامی مبلغ را به مامور پست بپردازید.

  همچنین می توانید در محل آدرس عبارت ( پست رستانت ) را بنویسید تا به محض رسیدن محصول به شهر محل سکونت شما با موبایل شما تماس گرفته شود تا برای گرفتن محصول خود به اداره پست مراجعه نمایید.

                           

                          

                           برای ثبت سفارش کلیک کنید                 

                    قیمت برای مصرف کننده :  15000 تومان

                      شماره تلفن تماس : 09372809322

   

  علل ضعف در نعوظ و انزال و حالات و میل جنسی اگر عامل عارضی وو.. نداشته باشد در 90 درصد موارد ریشه در ضعف دارد و آن ضعف عمدتا در سالهای اولیه بلوغ تا ازدواج بر اثر انجام عمل مضموم خود ارضایی ایجاد گردیده است .خودارضایی  از مضرترین عادات جنسی و از انحرافات اخلاقی فردی است . بی شک اصلی ترین ضرر و آسیب خود ارضایی ، ترس از عواقب و زیان های خودارضایی است که هم از لحاظ وجدانی و روحی و روانی زمینه های بروز صدمات را فراهم می آورد.

  ضرر جسمانی و جنسی خودارضایی در خالی نمودن شیره وجودی و اندوخته های حیاتی است که پله های سیستم سلامت جنسی را بر هم زده و یکی پس از دیگری عوارض را پدیدار می نماید . صدمات از ضعف عمومی و کسالت های مضمن و طولانی مدت آغاز و با سرگیجه های سرد ادامه می یابد ، در ادامه ضعف بینایی و اعصاب و تمایل به خواب و آشفتگی های لحظه ای در زمان خواب به نشانه های ثابت شده بدل شده و تغییر رنگ چهره آنرا کامل میکند ، با ابتلاء دراز مدت ( بیش از دو سال ) به خود ارضایی  روال کهولت جنسی و جسمی سرعت بیشتری بخشیده  و نشانه هایی از قبیل سفیدی موی سر ، افزایش میل جنسی در اوایل و رو به ضعف نهادن میل جنسی در ادامه ، انزال زودرس و کم شدن و غلیظ شدن بیش از حد معمول مایع منی و کم شدن جهش اسپرم و منی ، مشکلات نعوظ و شق نشدن و سفت نشدن کامل الت بهنگام تحریک جنسی ، ضعیف شدن خونرسانی به آلت و در نتیجه عدم رشد کافی و نرمال آلت ، کوچک ماندن بیضه ها  و برخی از ضمایم جنسی از قبیل غدد جانبی  رخ می نماید که همگی ناشی از ضعیف شدن منابع بنیادین حیاتی است که با انزال مدام و بدون انقطاع در ایام متوالی دراز مدت بوقوع می پیوندد. برای کاهش و جلوگیری از موارد فوق  باید بصورت برنامه زمانبندی شده پلکانی  تعداد مبادرت را کاهش داده و رفته رفته بسمت ترک کامل و یا ارتکاب حداقلی حرکت نمود . اصلی ترین مرحله بعد از کاهش و ترک  مرحله بارگیری عناصر حیاتی و ضروری بنیه است  که نقش گیاهان دارویی در این مرحله غیر قابل جایگزینی با هر چیز دیگر حتی پیشرفته ترین داروهای شیمیایی است . این عناصر تنها در برخی گیاهان خاص به مقدار لازم و کارا وجود دارند.  گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و ترکیبات طبیعی در صد سال گذشته تحت اثر پدیده داروهای شیمیایی به فراموشی سپرده شده است. اکنون به اثبات رسیده است که داروهای شیمیایی مخرب و زیان رسان بوده و تنها مشکلات را بصورت گذرا و موقتی از بین برده و از پنهان میکند در حالیکه بیماری وجود خود را حفط کرده و بعد از مدت کوتاهی در اندازه ها و شدت بسیار فراوانی بروز نموده و صدمات جانی فراوانی را بر پیکره و سرنوشت انسانها وارد میسازد. قرنها بلکه هزاران سال انسان توانست با تکیه بر خواص خدادادی گیاهان دارویی سلامت خود را حفظ واز گسترش برخی بیماری های صعب العلاج امروزی در جوامع خود جلوگیری نماید . امروزه بعد از گذشت دوران صد ساله امپراتوری داروهای گیاهی قدر و منزلت گیاهان دارویی با برجستگی فراوانی بر بشر نشان داده شده است و گرایش به مصرف داروهای گیاهی روبه فزونی است . حیات ابیض نیز یکی از همان داروهای سنتی مهجور مانده و فراموش شده است .

   

                           برای ثبت سفارش کلیک کنید                 

  قیمت برای مصرف کننده :  15000 تومان

                   

                      شماره تلفن تماس : 09372809322

    پیشرفت علم و فناوری موجب گردید تا صنعت داروسازی به اندازه غیر قابل مقایسه ای رشد یابد و این تکنولوژی در اختیار شرکت های داروسازی گیاهی قرار گرفت تا هرچه بیشتر بتوانند عناصر اعجاز انگیز و جادویی موجود در گیاهان را استخراج و در اختیار بشر قرن بیست و یکم قرار دهند. با مطالعه دقیق می توان باز امید های حکیمان قرن ها گذشته را در وجود و اندیشه ها و باورهای خود لمس کرد که به دنبال یافتن اکسیر جوانی از ترکیبات گیاهان دارویی بودند. به عبارت دیگر زمانیکه به خواص نادر و بی مثال موجود در گیاهان پی میبریم در می یابیم که بی شک می توان از آنها اکسیر برای جوان ماندن طولانی کشف نمود.

  نیروی جوانی تابعی از انرژی حیاتی موجود در وجود تک تک یاخته ها و سلولهای وجود آدمی است که از آن در زبان عامیانه  با عنوان بنیه یاد میکنند. لطافت ، زیبایی ، نشاط ، سرزندگی و تازگی مخصوصی که در افراد کم سن و سال وجود دارد  در اثر انرژی حیاتی سرشاری است که در نهان انباشته دارند . گذر عمر و بروز تنش های عدیده غذایی و ضعف در تغذیه ، اقلیمی ، روانی و عصبی ، ناکامی های روانی و زیاده روی های جنسی  و آسیب های فیزیکی ( شکستگی ها ، جراحات ، خونریزی ها و ..) و ژنتیک حساس باعث میشود تا سلولها از سرمایه های پنهانی خود استفاده نمایند و رفته رفته از عناصر یاد شده تخلیه شوند . تخلیه عناصر حساس و ضروری که تشکیل دهنده بنیه هستند صورت ظاهری خود را با چین و چروک و خشکی پوست و از دست دادن لطافت ، سفید شدن موهای سر ، کم شدن توان عصبی و روانی ، کاهش چشمگیر در میل جنسی و توان مقاربت جنسی  و کم شدن سیستم ایمنی نمایان میسازد . داشتن علم و آگاهی از نحوه اثر و میزان کارایی و شناخت گیاهان موثر و حائز اهمیت در این خصوص  نیازمند تجربه و علم بسیار دقیقی از طب سنتی است .

   اساتید و طبیبان  طب سنتی در طی اعصار و قرون گذشته توانسته اند فرمولهای ویژه  و سحر آمیزی کشف و اثر آنها را  در گذر سالیان  به اثبات برسانند. یکی از داروهای گیاهی از این سری ترکیبی است از 22 گیاه کمیاب که با اثر گذاری زودهنگام و ریکاوری سریع ذخایر تخلیه شده انرژی حیاتی را بارگیری و آثار زیان بار ضعف ناشی از خود ارضایی را می زداید. جوانی و نشاط را بازگردا نده و جویبار جسمانی حیات را پر از آب زلال و گوارا می نماید  تا از نبودن هرگونه  عوارض و زیانی در آتیه جنسی و جسمانی اطمینان حاصل نمود.

  این محصول اثربخش کاملا بشکل طبیعی و سنتی تهیه و عرضه میشود و هیچگونه ماده شیمیایی در آن بکار نمی رود . حیات ابیض ترکیبی حساب شده از گیاهان دارویی خاص می باشد .

   

  نحوه سفارش : کافیست روی قیمت محصول در زیر کلیک کنید و آدرس بدهید و بعد از دریافت محصول در آدرس اعلامی مبلغ را به مامور پست بپردازید.

  همچنین می توانید در محل آدرس عبارت ( پست رستانت ) را بنویسید تا به محض رسیدن محصول به شهر محل سکونت شما با موبایل شما تماس گرفته شود تا برای گرفتن محصول خود به اداره پست مراجعه نمایید.

                           

                          

   
 • + نوشته شده در  ۸۹/۰۱/۰۱ساعت   توسط محمد جواد  |