کشکول

اطلاعات عمومی در تمام زمینه ها

فیلم + عکس / از شراب خوری پادشاه عربستان و ...

 

به ياد دارم وقتي كارتر در آخرين سال‌هاي سلطنت شاه خائن به تهران آمد در حالي كه زندان‌ها مملو از مجاهدان راه خدا بود و مردم از گرسنگي رنج مي‌بردند،در سيماي آن زمان نشان دادند در ضيافت شام، كارتر و شاه جام‌هاي شراب خود را به هم زدند و نوشيدند!

تصویر اول

 

خسارات وارد آمده به منازل مسكوني در غزه

یک تروریست به تمام معنا ( البته از نگاه صهیونیسم و حامیانش )

 

تصویر دوم

دوتا عکس بالا غزه است ( خون و آتش ) البته دوتا عکس پایین هم در همان روز ولی در آمریکا و اروپا ( غرق در شادی )

 

تصویر سوم

1227017961.jpg

بله این تصویر که دیگر شاهکار است !!! یعنی همان پادشاه عربستان است !!! با همان جورج بوش شاهنشاه  جهان  !!! جامهای شراب را نوشیدند تا غزه را ، همان تروریست دو ساله تصویر اول را  و شاید هم دیگر همسالان خطرناکش ! را در میان آتش و خون نابود سازند .

در لینک زیر هم می توانید فیلم کلید دار سعودی کعبه را ببینید که چگونه برای رسمیت بخشیدن به رژیم صهیونیستی چند روز پیش از شروع مراسم حج در نیویورک اینگونه شراب می نوشد .

 http://www.youtube.com/watch?v=NEZ3IvFysY8

 

ملک عبدالله به کجا می‌رود؟

رسانه‌هاي ديداري جهان در پايان نشست گروه ۲۰ در نيويورك صحنه‌اي را واتاب دادند كه واقعا شرم‌آور و حيرت‌انگيز است . اين صحنه نشان مي‌دهد ملك عبدالله پادشاه عربستان در حالي كه جام شراب خود را به جام شراب بوش مي‌زند آن را مي‌نوشد. هر يك از رهبران ۲۰ كشور ثروتمند جهان در اين نشست همزمان همين عمل را انجام مي‌دهند . 

به ياد دارم وقتي كارتر در آخرين سال‌هاي سلطنت شاه خائن به تهران آمد در حالي كه زندان‌ها مملو از مجاهدان راه خدا بود و مردم از گرسنگي رنج مي‌بردند،در سيماي آن زمان نشان دادند در ضيافت شام، كارتر و شاه جام‌هاي شراب خود را به هم زدند و نوشيدند! 

همان وقت خانواده‌هايي كه اندك ترديدي در مبارزه عليه مفاسدو مظالم شاه داشتند، به اين نتيجه رسيدند كه نمي‌شود مملكتي مسلمان باشد اما شاه آ‌ن شرابخوار باشد لذا اين وقاحت و بي‌شرمي، مردم را در مبارزه مصمم‌تر كرد . 

اكنون بيش از سه دهه است زنگ بيداري جوامع مسلمان به صدا درآمده است. تب اسلام‌گرايي همه جهان اسلام را گرفته است . چطور ملك عبدالله نمي‌داند كه حضور در مجلس شراب و آن هم زدن جام شراب خود به جام شراب بوش كه منفورترين رئيس جمهور تاريخ آمريكا است بازتاب نفرت انگيزي در كشور خودش و كشورهاي اسلامي دارد ؟! 

مردم مسلمان عربستان و مردم مسلمان كشورهاي اسلامي چه طور مي‌توانند بپذيرند كه خادم‌الحرمين و كليددار حرمين شرفين شرابخوار باشد! و علنا در محضر يك ميليارد و اندي مسلمان تظاهر به شرابخواري بكند. خبرگزاري‌هاي معتبر جهاني عكس اين شرابخواري را به سراسر جهان مخابره كردند تا چه چيزي را ثابت كنند؟!
آيا در قرآني كه سعودي‌ها صدها هزار آن را هر ساله چاپ و به سراسر جهان اسلام ارسال مي‌دارند شراب حرام نشده است؟ 

علماي اسلامي در كشور عربستان چه پاسخي براي اين رفتار ضد اسلامي پادشاه كشورشان دارند؟ علماي اسلام در جهان اسلام و بزرگان الازهر چه توجيهي دارند و چگونه مي‌خواهند به اين پرسش مقدر در جهان اسلام پاسخ دهند كه ؛”آيا كليددار كعبه در نيمه اول قرن پانزدهم هجري بايد يك شرابخوار باشد”؟! 

واقعا ملك عبدالله به كجا مي‌رود ؟ آيا در جهان اسلام بويژه در ميان علماي اهل سنت كسي هست در برابر ملك عبدالله آن هم در آ‌ستانه برگزاري مراسم حج امسال چنين پرسش تاريخي را مطرح كند؟ 

من نمي‌دانم اين چه عقلانيتي است ؟‌آيا در تمام دربار آل سعود يك نفر عاقل هم وجود ندارد كه آثار وجودي اين عكس را در جهان اسلام تحليل كند و به پادشاه عربستان هشدار دهد شرابخواري اودر يك جمعي كه همگي از كفارند و نيز زدن جام شراب خود به جام شراب خونخوارترين و ستمكارترين آنها چه آثار شومي در ريخت به ظاهر اسلامي دولت عربستان سعودي دارد؟! 

 

تصویر چهارم

A0556298.jpg

  دست دادن شيخ الازهر مصر با رئيس رژيم صهيونيستي در حاشيه كنفرانس بين المللي اديان در نيويورك . آیا این افراد صلاحیت سردمداری دینی و حکومتی اعراب را دارند ؟

 

تصویر پنجم

444.jpg

 اما این تصویر با تصویرهای بالائی فرق دارد اصلا شاید از زمین تا آسمان هم فرق داشته باشد ، این تصویر بین الحرمین است ،  خیلی درسها از این مکتب آموخته ایم ، درس عشق ، درس آزادگی ، درس شهادت و ...

و همه می دانیم که امام حسین (ع) فرمودند : اى پیروان خاندان ابوسفیان اگر دین ندارید و از روز قیامت نمى ترسید لااقل در زندگـى دنیاتان آزاد مرد باشید .

 

تصویر ششم

DSC05162.jpg

این تصویر آخر هم مربوط به دوست داران امام حسین (ع) در شهر بوشهر است ، در روز اول ماه محرم ، روبروی حسینیه عاشقان ثارالله ، آمده بودند تا به امامشان به مولایشان بگویند ما آماده ایم ، آماده ایم تا خون خود را در راه دفاع از هم کیشان خود در غزه تقدیم نمائیم تا شاید ما هم در محرم غزه ، عاشورائی  شویم .

راستی یک عده هم در استان هستند که هم صدا با آمریکا و دیگر مدعیان دم از حقوق بشر می زنند ! یادم می آید که همین چند روز پیش بزرگداشت روز حقوق بشر را در بوشهر برگزار کردند ! آره درست یادم می آید حتی دفتر استانی حقوق بشر را در بوشهر افتتاح کردند ، اصلا من چرا اینها را می نویسیم ، آنها که این مطلب را در بوق کرنا کردند ،آره همین اینها بودند که برای تند سخن گفتن با یک روزنامه نگار و یا یک جاسوس دهها بیانیه می دادند که ای داد ای بیداد نسل بشر در حال انتقراض است !  ولی آن روز گفتند حقوق بشر کیلوئی چند ؟

البته شاید هم ما اشتباه می کنیم ، شاید تا ساعت 12 ظهر خواب مانده اند شاید هم اصلا مردم غزه بشر نیستند که حقوقی داشته باشند !؟ و گرنه اینها که مدافع حقوق بشرند ! 

+ نوشته شده در  ۸۸/۱۱/۲۶ساعت   توسط محمد جواد  |